תוכנית איזון הגוף והמרידיאנים

תוכנית “איזון הגוף והמרידאנים” היא התוכנית היחידה מסוגה בעולם המאזנת את הגוף הפיזי והאנרגטי בעזרת תנועה מינימלית ותודעה. התוכנית מבוססת על קלטות המחזירות את המטופלים להתבונן פנימה, להתחבר לפוטנציאל הגאוני של הגוף ולהקשיב לידע שמגיע.

בעזרת הקלטות הגוף מתאזן מחדש וכתוצאה עולים החסמים לשטח ומשתחררים. התוכנית מדריכה אנשים להתחבר לידע הגבוה דרך הגוף, להיעזר בבלוטת האיצטרובל כדי לאזן את הצ’אקרות ולהבין מה מקורם האמיתי של הכאבים והפחדים ולשחרר אותם מהגוף.

תוכנית “איזון הגוף והמרידיאניםמכילה בה את כל הכלים והידע כדי לעזור למשתתפים לחיות כאן בחיבור למסע הנשמתי.

הגוף שלנו הוא מחסן מהלך של רגשות וזכרונות אינסופיים הנשמרים כאנרגיות בכל אחד מהתאים, עם החזרת הגוף לאיזון האמת עולה לשטח ומתחילה להתגלות.

הדרך להארה, לחיים בלי פחדים ולזרימה באחדות עם היעוד אפשרית רק עם גוף מאוזן ובריא, עם גוף נקי מכל אנרגיות הפחד, מכל החסמים ומכל אלפי הדפוסים הישנים, עם חלקי מוח ברמת תפקוד גבוה ועם תזונה ללא רעלים. תוכנית “איזון הגוף והמרידאנים” מכילה בה את כל הכלים והידע להביא אתכם לחיות כאן בלי יותר לחלות.

למה אנחנו בעצם מחפשים את האיזון, כי כשאנחנו מאוזנים ישנו איזשהו רוגע בפנים, ישנה הרגשה שהכל מסתדר כמו שצריך היה לקרות. שאנחנו מאוזנים יש לנו את היכולת להפוך למתבוננים ואין דבר שיפריע לנו לראות בבהירות את הדברים. שאנחנו מאוזנים השקט מאפשר לנו להקשיב לעצמינו ולבחור במודעות את הדבר הכי נכון בשבילנו לעשות, להרגיש או לחשוב, שאנחנו מאוזנים רק אז נוכל להימצא ברגע ולהבין את אמת הדברים.

בריאות היא הארה, היא היכולת שלנו להיות מאוזנים בכל רגע, אבל האיזון חייב להתרחש בכל ארבעת הגופים, בגוף הפיזי, האנרגטי, הרגשי והאתרי. בריאות זה לחיות כמו שהטבע ברא אותנו להיות בשאיפה תמידית לאיזון, כי רק אז אפשר לזרום באחדות ובלי התנגדות עם הכל. תוכנית “איזון הגוף והמרידאנים” מחזירה אתכם לרגע, מחברת אתכם לתת מודע, ומשם לזרימה במודעות עם המסע.


young woman listening to music in earphones in apartment

קלטות איזון הגוף והמרידיאנים.

1

קלטת איזון הגוף והמרידיאנים

2

קלטת איזון צ’אקרת הלב

3

קלטת איזון צ’אקרת הבסיס והמין

4

קלטת טיפול בדיכאון וחרדה

5

קלטת ישיבה נכונה ומאוזנת

6

קלטת שחרור קארמות האוכל

7

קלטת איזון המארידיאנים בעמידה


woman in black vest listening to music

קלטות דיבור עצמי

קלטת דיבור עצמי – להיות ברגע ולהגיע להחלטה הנכונה

2

קלטת דיבור עצמי – להורדת הלחץ הנפשי

3

קלטת דיבור עצמי – לצאת מדיכאון

4

קלטת דיבור עצמי – לירידה במשקל באמצעות שינוי החשיבה

5

קלטת דיבור עצמי – לירידה במשקל חלק 2


clear glass bowl with food on brown wooden table

תזונה נכונה לגוף האנושי שהשתנה

האוכל היום הוא הגורם העיקרי לרוב המחלות, הוא הגורם שיכריע אם תהיו בריאים או חולים, אם תעלו בתודעה או תפלו ממנה. התודעה האנושית התפתחה, גוף ונפש הם אחד, ולכן אם התודעה משתנה גם הגוף. האוכל שפעם יכול היה להפוך לאנרגיה, עכשיו הוא הופך לרעל ולטרגדיה. הגוף שלכם השתנה, הוא כבר לא מה שהיה. הגוף שכבר לא זז כמו אז לא יכול להפוך למשל את הסוכר בפירות הטריים לאנרגיה לתאים ובמקום הוא הופך את הסוכר לשומן על הכבד.

המודעות לשינוי הגוף והתזונה חייבים להיעשות ובמהרה. ידע מתקדם לגבי התזונה הנכונה לנו והתזונה שכבר לא ראויה למאכל אדם הגיע ואנחנו כאן לשתף את הידע הזה עם כולם


עוד בתוכנית:

סקירת גוף אנרגטית

מסרים אישיים, הכוונה אישית, הדרכה ויעוץ

למידת בדיקת שריר עצמית

ועוד


צרו קשר לפרטים נוספים

הצהרת אחריות

ההצהרות של אורנה זלינגר, לא הוערכו על ידי סוכנות בריאות כלשהי. המידע, השירותים והמוצרים המוצעים במלואם או בחלקם אינם מייעצים, מציעים, לטפל, לרפא, להקל או לאבחן כל מצב, מחלה, בעיה בריאותית או אחרת. אם יש לך שאלות או חששות בתחום הבריאות פנו לספק שירותי בריאות. השירותים הניתנים על ידי אורנה זלינגר הם “עבודות אנרגיה” ו”הערכות אנרגיה “, אף אחת משיטות אלו אינן ניתנות לאימות או מדידה על ידי ציוד מדעי. אם אתם משתמשים באחת מההצעות אתם עושים זאת בהתנדבות מרצונכם החופשי ולוקחים על עצמכם את כל האחריות

Powered by WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: