אנחנו לא חד-ממדיים, יש לנו 4 גופים

אנחנו לא חדממדיים, יש לנו 4 גופים.

מאות שנים מסתובב לו הידע שהגוף האנושי הוא לא כמו שהוא נראה חיצוני, הוא לא חד-מימדי. הידע הזה נמצא מאות שנים בתורת הקבלה, בתורות שונות במזרח ואפילו אצל לאונרדו דה וינצ’י במערב, כולם ידעו אז שאנחנו מורכבים לא רק מגוף אחד, אלא מארבעה גופים המחוברים וקשורים, בלי הפרדה, אחד לשני. הגוף שלנו מכיל בתוכו אינספור זכרונות רגשיים סביב כל הטראומות שחווינו בחיים האלו והקודמים. הגוף הוא לא רק עצמות, בשר ודם, הוא מכיל את אנרגית החיים וסופג לתוכו אנרגיות מאנשים וכוכבים. הגוף הוא החיבור שלנו למימדים גבוהים וככל שנבין ונתחבר אליו יותר, נמצא את התשובות לשאלות שמזמן מנסים עליהן לענות.

הגוף שלנו מורכב מארבעה גופים – גוף פיזי, גוף אנרגטי, גוף נפשי וגוף אתרי – המחוברים אחד לשני כיחידה שלמה אחת ולכן אם גוף אחד יוצא מאיזון, יוצאים גם כל השאר. אם הגוף הפיזי לא בריא הוא לא יאפשר לתודעה שלכם להמריא, כי אפילו כאב קטן יוציא אתכם מהרגע היחיד שקיים. עם מוח רעיל המתפקד באחוזים נמוכים לא תוכלו להבין את הרבדים העמוקים יותר של החיים, ועם גוף אנרגטי לא מאוזן לא יווצר קשר ישיר לתת מודע ולהדרכה העליונה.

מאות שנים מנסה הפסיכולוגיה והפסיכיאטריה לעזור לנו להתמודד עם הפחדים, אבל אחרי שעות של שיחות וכל מיני תרופות, עדיין נשארנו מפוחדים, הם עדיין לא מוכנים להודות בעובדה שהכל בעצם אנרגיה, כי אם הם היו עובדים עם המרידיאנים הפחדים מזמן היו משתחררים. הם גם לא מבינים שמבלי לנקות את הרעילות בחלקי המוח האחראים על חרדות, דיכאונות, כעסים או עצבנות, לא תהיה לנו שום אפשרות לרפא את הרגשות.

לשיטות ההוליסטיות אין יכולות לרפא את הגוף, והמדע המערבי, למרות שאיינשטיין כבר הוכיח שהכל אנרגיה, לא מוכן עדיין לקבל את העובדה שהסיבה לכל מחלה חייבת להיות אנרגטית ולכן גם דרך ההבראה והטיפול בה.

השאר תגובה

Powered by WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: