למה דיאטות אף פעם לא עובדות

למה דיאטות אף פעם לא עובדות.

עם היד על הלב, כמה סוגי דיאטות כבר ניסיתם בחיים, כמה חודשים ברציפות הצלחתם לשמור על גזרה רזה עם אותה דיאטה, וכמה שעות ריצה בזבזתם כדי להוריד עוד חמישה גרמים. שאלתם את עצמכם אי פעם למה אין אף דיאטה מכל אלפי הסוגים שבאמת הצליחה לאנשים, כי אם היתה שיטה כזאת כל תעשיית הדיאטות הייתה כבר מתפרקת לחתיכות. אז למה דיאטות אף פעם לא עובדות?

אחת הסיבות היא שהגוף שלכם מלכתחילה לא במצב טוב, המטבוליזם שלכם לא עובד כמו שצריך, מיליוני הקנדידות בגוף רק מנפחות אתכם, ואת תאי השומן בכבד, סביב הריאות והלב, אין אף דיאטה שיכולה למוסס. רוב הדיאטות משאירות את הגוף בחוסר תזונה ובסופו של דבר הגוף יעשה הכל כדי לסמן לכם שאם אתם רוצים להמשיך לחיות, כדי שתתחילו לאכול טוב.

סיבה נוספת לעובדה שקשה לכם לרזות, זה פשוט הכליות. הכליות אצלכם במקרה “הטוב” בתפקוד ממוצע של 30 אחוזים, רמת תפקוד כזו לא מאפשרת לגוף לאזן את כמות הנוזלים מהאוכל והמים שאתם אוכלים ושותים, וכתוצאה הגוף מתחיל לבנות עוד ועוד תאים רק בשביל להחזיק את הנוזלים… ומשם אתם רק הולכים ומתנפחים, במיוחד אחרי גיל ארבעים.

בחיים הדברים לא צריכים להיות קשים ולא מסובכים, אם משהו לא זורם בקלות ישנה איזושהי התנגדות, לעבוד כל כך קשה במכוני הכושר, להרעיב את עצמכם כדי להוריד במשקל, למנוע סוכר מהגוף שהוא אנרגיה טהורה בשבילו או לא לאכול שמנים שהם כל כך חיוניים לתאים, זה כמו ללכת נגד הטבע שלכם בכוח. גוף בריא לא צריך הרבה אוכל וגם לא הרבה מים, גוף בריא יסמן לכם בדיוק מה הוא צריך ואם תלמדו להקשיב לו תוכלו לדעת מתי, מה, וכמה לאכול כדי להישאר כל הזמן במשקל האידאלי שלכם, ובלי אף דיאטה מזיקה שממציא לנו האגו.

השאר תגובה

Powered by WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: