לחיות בלי לדאוג יותר לחלות

לחיות בלי לדאוג יותר לחלות.

הדרך שהתגלתה בפנינו לחיות בלי לדאוג יותר לחלות התאפשרה בזכות אדם אחד שהחליט לקחת את השליטה ואת האחריות על הגוף שלו, בחזרה. כרגע הגוף שלכם, כמו של רוב בני האדם בעולם, מכיל בתוכו מיליוני מזיקים ורעלים שאכלתם, נשמתם ושתיתם מהיום הראשון שלכם כאן. אצלכם בגוף, כמו אצל רוב האנשים היום, רמת תפקוד הכליות ומערכת הלימפה, האחראים על ניקוי הגוף, מתפקדים באחוזים נמוכים, בזכותן של האנטיביוטיקה, הצמחים, והאוכל הרעיל, והרעלים רק ממשיכים להצטבר ולגרום לכל הבעיות מהם כולם סובלים.

הגוף שלכם, כמו אצל רוב האוכלוסיה, נמצא במצב של הישרדות, כי כל מה שהוא עושה זה רק כדי שתמשיכו לחיות. הלבלב עובד שעות נוספות להילחם בקנדידות, מערכת החיסון עסוקה במלחמות נגד הווירוס, והמיינד עובד בלי סוף לחפש לכם דרכים להירגע מהחיים, במצב “עסוק” כזה אין לגוף שלכם לא זמן ולא כוח בשביל להחלים, ובטח לא בשביל להתפתח ולעלות בתפקוד.

כל העייפות הפיזית והנפשית, חוסר שינה, כאבי הגוף, המחלות, כאבי ראש והדאגות, כל אלו הם תוצאה של מערכות גוף שעובדות שעות נוספות ובלי סוף. לגוף אין את האנרגיות ולא את המזינים כדי לשקם את עצמו ולעלות אתכם בסולם התודעה שתפסיקו לשרוד ותבחרו לחיות.

הכל מחובר אחד לשני בגוף, כמו כל דבר ביקום, ולכן אם הגוף שלכם שורד גם אתם.

אבל מה זה בעצם אומר לחיות כאן בריאים. עד היום, עד שמצא אותו האיש את הדרך לעלות את המוח והגוף בתפקוד, לא היה אדם בריא שכל חלקי הגוף והמוח מתפקדים קרוב ל- 100%, ולכן לא היה לנו ידע לגבי מהי בריאות אמיתית. כל הידע על הגוף שקיים בשבילנו בעולם הוא מאוד מוגבל, כי המחקרים והתיאוריות מבוססים על גוף שאינו בריא.

גוף בריא הוא גוף מחוסן ונקי מכל המזיקים, הוא גוף שלא צריך יותר לשרוד אלא רק ליהנות מהבריאה ולהמשיך לזרום עם החיים בקלות. גוף בריא הוא גוף שכל 4 הגופים שלו מאוזנים, וזה אומר גוף אנרגטי נקי מכל אנרגיות חוסמות, מרידיאנים וצ’קרות מאוזנות כדי שהצ’י, הרוח, תזרום בקלות. גוף בריא זה גוף שכל הזכרונות הרגשיים (הקארמה) מתנקים מהתאים כדי שנפסיק להקשיב למיינד ולאגו ונוכל להיות ברגע ולהחליט מהמציאות ולא מהעבר או ממחשבות על העתיד. גוף בריא הוא גוף שכל חלקי המוח נקיים מרעלים ומתפקדים קרוב למאה אחוזים כדי שנוכל להתחבר לידע הגבוה ולהימנע מקשיים, וגוף אתרי נקי מחורים אנרגטיים שהם המקור העיקרי לכל המחלות והכאבים. גוף בריא הוא גוף שרמת ה pH שלו גבוה כך שאין לאף וירוס, בקטריה או תא סרטני סיכוי לשרוד בתוכו. גוף בריא הוא גוף נפשי נקי מכל אנרגיות הפחד והטראומה שכרגע מפעילים את המיינד והאגו בלי שנהייה מודעים. גוף בריא ומאוזן הופך אותנו לכלי “חלול”, לכלי נקי שמעביר את הידע הגבוה דרכו בשביל שנוכל להקשיב לידיעה הפנימית ולהתחבר למסע הנשמתי.

גוף האדם הוא היצירה הכי מסתורית שיצרה הבריאה, זו יצירה יותר מדי גאונית ומתוחכמת בשביל בני האדם לדעת איך לרפא אותה, רק האגו האנושי חושב שהוא מסוגל, רק המדענים, המטפלים והרופאים משוכנעים שבעזרת משחקים עם הגנים, בעזרת תרופות או שיטות הוליסטיות הם יכולים לרפא את הגוף האנושי. אז כל מי שבא ואומר לכם שהוא יכול להבריא אתכם, הדבר היחידי שהוא או היא יכולים לעשות, זה “להבריא” את חשבון הבנק שלהם.

ההוכחות קיימות הרי בלי סוף, הגישות לא עובדות, השיטות כל הזמן נכשלות, כל התיאוריות והמחקרים כולם מטפלים רק בסימפטומים כי הם לא מבינים את מקור הבעיה ולכן לא את הפתרון שלה, אף אחד מהם לא יוכל להבריא אתכם!

אז מי כן?

מי כן יכול להבריא אתכם.

התשובה היא: אף אחד!

אין אף אחד בעולם שיכול לרפא לכם אתהגוף!

הדבר היחיד שיכול לרפא את הגוף שלכם הוא רק הגוף עצמו!

הגוף האנושי מכיל בתוכו את כל הידע שצריך לבניית גוף חדש ובריא, הוא כבר עשה זאת פעם אחת ברחם, מזרע וביצית. הגוף בנה לעצמו עור ועצמות, בנה שיניים, תאים, איברים, ורידים, ושערות, הגוף זוכר הכל ולכן הוא שוב יכול לשקם מחדש את עצמו.

אז למה אתם לא בריאים? כי בשביל לשקם את הגוף אתם חייבים לתת לו את המזינים הנכונים ואת הזמן הנדרש כדי שיתחיל להעלות את עצמו בתפקוד.

הרבה מאוד שנים לקח לאותו אדם להצליח בעזרת כל מיני שיטות, ניסיונות וטיפולים, לנקות לעצמו את המוח והגוף מרעילות וממרבית המזיקים. רק אחרי הניקוי הוא התחיל לגלות את הפוטנציאל של הגוף האנושי, הוא הצליח להבין איך לתת לגוף שלו ושל אחרים מסגרת בריאה ומזינים מדויקים כדי שהגוף יפסיק לשרוד ויתחיל לעלות בתפקוד. הוא גילה שברגע שבלוטת האצטרובל ושאר חלק הגוף מתפקדים ביותר מ 90% תהיה גם לכם את היכולת לנקות את הגוף שלכם מכל המזיקים, לעלות לעצמכם את רמת ה pH בגוף שתמיד תהיו מחוסנים, תוכלו להחזיק לכם ויטמין די בכל חלק בגוף כדי שהגוף יוכל לגדל תאים חדשים, תוכלו לשחרר את הזכרונות הרגשיים ולהתחיל לחיות כאן בזרימה ובהרמוניה. להגיע לחיות כאן בתודעה גבוה או בהארה, בחופש נפשי, בלי בעיות ופחדים ולהבין את המשמעות העמוקה של החיים, לא צריך להיות כמו שפעם חשבו “קדוש”, לא צריך לקרוא בכתובים כל החיים או לחפש תשובות בכל מיני מקומות ומטפלים, כל מה שאתם צריכים זה ללמוד איך להיות ברגע.

אנחנו אמורים להיות ברגע ולהתבונן בכל, לזרום עם ידיעה פנימית שכרגע חסומה בגלל הגוף. אנחנו אמורים להגיע למקום שבו אנחנו שואלים ״מה הכי נכון לנו״ ואז פשוט יודעים את התשובה. הידיעה הפנימית מגיעה כשרוב הזכרונות הרגשיים מתנקים מהגוף, כי הם אלו המייצרים לכם את כל הרגשות והמחשבות וגורמים לכל ההחלטות הלא נכונות.

כרגע 80% מכל ההחלטות שלכם אינן מדויקות הן מגיעות מכל זכרונות העבר, בחירה חופשית לא באמת קיימת עד שלא מנקים את הגוף.

רק אם אתם חיים כאן בשקט נפשי, באהבה ללא תנאי, בקלות, בלי טיפת כאב, בלי שום התנגדות, רק אז אתם יודעים שבחרתם נכון בחיים. כל הסבל, המחלות, הכאבים, המריבות והתסכולים נובעים מהבחירות הלא נכונות שעשיתם בחיים, כי אם הייתם יודעים לבחור את הדבר האידיאלי בשבילכם לעשות, הכל היה זורם בלי מכשול.

התגובות סגורות.

Powered by WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: