היום לא צריכה להיות לאף אחד סיבה להיות בדיכאון

היום לא צריכה להיות לאף אחד סיבה להיות בדיכאון.

היום, כן דווקא היום, לא צריכה להיות לאף אחד סיבה להיות בדיכאון וגם לא תירוץ לחפש דרכים כדי לברוח למרות שהמצב בארץ ובעולם לא הכי אופטימלי. הסיבה שלמרות כל זאת אנחנו לא צריכים להיכנס לדיכאון היא בגלל העובדה שהיום אנחנו קרובים יותר מאי פעם להבין ואולי גם לפתור את הפזל האנושי, ולכן יש לנו רק סיבה לצהול.

הידע אומנם עדיין לא מפורסם בחדשות או באוניברסיטאות, כי רוב האנשים יחשבו שנפלנו על הראש, אבל עדויות רק מתווספות וכולם ידעו על זה בקרוב. בינתיים לאלו שקוראים עכשיו את הכתוב, אתם אלו “החלוצים״, אתם הראשונים שנחשפים לאמת הדברים. היום אנחנו כבר מבינים מה מקור המחלות והבעיות הנפשיות ולכן נמצא לכל פתרונות, כבר אין יותר צורך לדאוג לחלות או לפחד שמשהו רע הולך לקרות.

היום הצלחנו גם להבין איך פועל תת המודע ובעקבות זה הגענו ליכולת לעקוף את האגו והמיינד שיפסיקו להשפיע עלינו בלי “ידיעתנו”.

גוף האדם, קיבלנו רשות ראשונה לדעת, היה כאן תמיד, הגיל שלו הוא הגיל של היקום עצמו, אבל איפה שהוא היה, באיזה פלנטה או באיזה מימד הוא ביקר “לאחרונה”, את זה אנחנו כנראה עוד לא מספיק מפותחים להכיל. מה שכן, הגוף מדי פעם משתנה ומשתדרג, כל אדם מקבל את אותה ״חבילת״ ההישרדות, בדיוק כמו כל חיה בטבע והחבילה המיוחדת לה. עם הידע הזה הציפורים יודעות לעוף, הג’ירפות לא ליפול על הפרצוף, הזאבים ביחד לטרוף, והזבובים איך להריח מה ״טוב״. ליצורים הקטנים יש פחות זכרונות הישרדות, כי ככל שהחיים פחות מסובכים הם לא צריכים הרבה ״כלים״. כלבים לדוגמה, בגלל שהם נמצאים עם בני אדם כל הזמן, הם צריכים הרבה יותר ידע איך לשרוד, הרבה יותר מכל זאב או שועל בשדות. הכלבים צריכים לדעת איך להרגיש אותנו, איך להתנהג כדי שלא יעצבנו אותנו, הם צריכים לדעת איך לשרוד ברחוב, איך לחכות, איך לבקש אוכל ואיך להיזהר עם תינוקות, ועוד.

בתחילת דרכנו במסע כאן קיבלנו ידע איך לשרוד יותר טוב, איך לתקשר עם אחרים, איך לצוד, איך לבנות, איך לגדל משפחה ואיך להמשיך להתפתח בתנאים שהיו אז בהתחלה. אבל בזמן האחרון מתווספים לדור החדש הרבה יותר זכרונות ויכולות הישרדות. היום כל הילדים שנולדו אחרי שנת אלפיים מקבלים כמעט פי ארבע יותר כלים לשרוד …. ומעניין מאוד למה.

הכלים האלו הם חלק מהאינטואיציה שלנו, חלק מה gut feeling שלנו, לילדים למשל יש את הידיעה הפנימית שאין להם כבר מה לחפש במקומות כמו פייסבוק, וזה תודה לאל, אולי מה שיגמור כבר על זקרבורג. התקשורת שלהם כבר אחרת, ההבנה שלהם לגבי מערכת החינוך והפוליטיקה לגמרי שונה, ואולי אותה האינטואיציה תכוון אותם להפסיק לאכול את הרעלים שאנחנו ממשיכים ואוכלים.

אף אחד לא יודע מה הולך לקרות שהדור הישן יעלם מכאן, אבל מה שבטוח זה לא יהיה אותו הדבר, הדור החדש כבר הרבה יותר מצויד “ומשוכלל״, הם יודעים איך להפעיל מהיום הראשון מחשבים, הם הרבה יותר מפותחים להבין את מה שהם רוצים והם לא מתפשרים, וכל זה בגלל אותם “הכלים״ שקיבלנו מהקומות הגבוהים.

אז שחררו את כל הדאגות ממה שהולך לקרות בעולם, תנו לבריאה לנהל את העניין, יש משהו הרבה יותר גדול מאיתנו שמניע כאן את כולם, ואם אתם רוצים להפסיק לשרוד ולהתחיל לגלות מה זה בעצם אומר לחיות, הידע הוא כבר כאן ונמצא למי שרק מוכן.

התגובות סגורות.

Powered by WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: