היום אתם כבר לא אוכלים בשביל לחיות

היום אתם כבר לא אוכלים בשביל לחיות,

גם לא חיים בשביל לאכול,

היום אתם אוכלים בשביל לחלות.

נסו להיזכר כשהייתם קטנים בימי ההולדת בגן, איך חיכיתם לאכול את הממתקים והחטיפים הצבעוניים שהיו מונחים בגאווה על השולחן, ובלי לדאוג שאחד מהם יכול אולי לגרום לכם לאיזה התקף אלרגי.

נסו להיזכר בכיתה בבית הספר היסודי, כמה ילדים סבלו אז מהיפראקטיביות, מבעיות קשב, מבעיות למידה. כמה פעמים שמעתם אז על תסמונת פיברומיאלגיה, על טרשת נפוצה או על כל כך הרבה תרופות לחרדה. היום הדור הצעיר גדל להאמין שהחיים שלנו תמיד סבבו סביב כל מיני סוגי אלרגיות, מחלות ובעיות נפשיות. בשביל הדור הצעיר תרופות לשינה, לדיכאון או קנאביס להרגעה זה חלק בלתי נפרד מהשגרה, בשבילהם בתי חולים מפוצצים, מבוגרים סובלים וכל מיני סוגי טיפולים אלטרנטיבים, זה דבר שכל הזמן היה קיים.

אבל המצב אף פעם לא היה כל כך קשה, לרפואה אין תשובה לקפיצה חדה במספר החולים, אין לרפואה היום פתרון לאלפי אנשים שחיים עם אלצהיימר, סכיזופרניה, אנורקסיה, חרדות וכאבים, אין להם תשובות ולא פתרונות.

הסיבה ל- 80% מכל המחלות היא לא המיינד ולא הלחץ, לא האנרגיות ולא הפחד, גם לא הגנטיקה ולא האמונה, הסיבה היא התזונה. האוכל שאתם אוכלים הוא הגורם העיקרי לרוב החולי, הכאבים, והסבל שלכם בחיים.

האוכל היום יותר מאי פעם מזוהם ורעיל, האוכל התעשייתי כמו כל אבקות האוכל, והחטיפים למיניהם, כולם מלאים בכימיקלים, בצבעי מאכל ובממתיקים מסרטניים. האוכל היום מלא בהורמונים, כספית, וירוסים ובקטריות שנכנסים אליכם לגוף, מצטברים בחלקי המוח, ומתרבים בלי סוף. הרעלים מהאוכל נכנסים לתוך המוח ומשפיעים לכם על החשיבה, על ההחלטות, על הרגשות ועל כל המציאות.

אם אתם סובלים מבעיות שינה או בעיות ראיה, לחץ דם, דיסלקציה, חרדה, עצב, בעיות לימוד, קטרקט, גלאוקומה, בעיות קשב, ו/או מיגרנות רוב הסיכויים שיש לכם רעילות גבוה באחד מחלקי המוח. אם יש לכם בעיות בקבלת החלטות, אם אתם לא יכולים להפסיק לחשוב או אם קשה לכם להבין דברים כשאתם עייפים, אם יש בכם חוסר שקט או בעיות זיכרון, כל אלו נגרמים מרעלים שהאוכל מביא ומשפיעים לכם על כל איכות החיים.

לוירוסים, לבקטריות ולכימיקלים קל מאוד לדלוף מהמעיים אל תוך המוח ומערכת העצבים, וזאת בגלל הקנדידות שלרוב האנשים יש היום במיליונים. הקנדידות גורמות לחורים במעיים, תסמונת הנקראת “המעי הדולף”, ודרך החורים האלו כל הרעלים שאתם אוכלים דולפים לתוך הגוף, לתוך המוח, לתוך האיברים ולתוך מערכת העצבים.

היום עם הידע המתקדם לגבי התזונה הנכונה לגוף האנושי ועם ניקוי הקנדידות מהגוף, אפשר להתחיל לשקם את הגוף ולחיות כאן בריאים סוף סוף.

לפי בדיקת שריר אלו חלק מהתזונה הנכונה והחשובה בשבילנו לאכול:

 • קומפוט תפוחים לבריאות כבד.
 • בננות בשביל בלוטת יותרת הכליה ופוטסיום.
 • גזע הברוקולי מקור חשוב לייצור החומצות האמיניות.
 • גבינות רכות כמו קממבר, וברי – להזנת חלקי המוח.
 • עדשים לבריאות המוח ומערכת העצבים.
 • חרדל – חשובים ביותר למערכת העצבים ולמערכת הדם.
 • אננס – לבריאות הלבלב ובלוטת יותרת התריס.
 • בטטות – לכליות.
 • עגבניות – למערכת העצבים האוטונומית.
 • כרוב אדום – למוח במיוחד לצרבלום, החלק האחורי במוח.
 • בשר אדום – במיוחד בשביל ייצור הטורין, אבני הבניין של החלבונים במוח, בדם ובלב.

התגובות סגורות.

Powered by WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: