האמת על הסוכר

האמת על הסוכר.

סוכר לבן, כן, סוכר לבן, אם בתוך גלידה, עוגות, תה ובכלל, הוא עובדתית וקיומית חשוב לנו לתפעול חלקי המוח והגוף. אבל אם אתם בספק או לא יודעים איך זה יכול להיות, אין לכם מה ללכת ולשאול את הרופאים וגם לא את התזונאים כי הם לא כימאים, הם לא בדיוק מבינים את התהליך הכימי שהסוכר עובר.

אז האם סוכר לבן טוב לנו או מסוכן, האם הוא מסרטן או חיוני לגוף, האם הוא גורם לסוכרת או למחלה אחרת. כל הדעות השונות והמרובות לגבי אוכל באופן כללי ולגבי הסוכר באופן ספציפי, כל הוויכוחים, כל הפחדים, כל הטרנדים, המחקרים והתיאוריות שכל הזמן משתנים, הם רק הוכחה לחוסר הידע והבלבול שקיים היום לגבי מה נכון לנו או לא נכון לנו לאכול. חוסר הידע מגיע בעיקר מהעובדה שעד היום לא היה כאן גוף בריא כדי שנוכל להבין מה גוף בריא צריך בשביל לפעול, לא היה לנו ממה לחקור כדי ללמוד על הפוטנציאל האמיתי של הגוף.

גוף בריא זה גוף ומוח שרוב חלקיו עובדים קרוב למאה אחוזים, עד היום אף אחד לא הגיע לבריאות כזו, ולכן כל הידע שקיים כרגע מבוסס על ניחושים, ניסויים וכישלונות וכמובן הרבה מאוד שחיתויות. גם את האמת על הסוכר לא רופאים ולא תזונאים יודעים, אבל אם תשאלו כל ביולוג או כימאי טוב הם ידעו להסביר לכם טוב מאוד.

סוכר לבן הוא למעשה סוכרוז טהור, שהוא בעצם מולקולה המורכבת מי:

D-Glucose גלוקוז +

beta-D-fructose פרוקטוז

שמחוברות ביחד עם חמצן אטומי, הידע הזה נמצא בשבילכם גם בוויקיפדיה.

אז מה קורה לסוכר כשהוא מתערבב במיץ לימון, באפיה, בעוגיה, עם שמנת חמה או בתוך תה לשתייה? הסוכרוז אז מתפרק לשתי המולקולות האלו והופך ל 100% של אנרגיה טהורה, וזה המדע המדויק של הרכב הסוכר.

הגוף משתמש ישירות באנרגיה הזו, פרוקטוז היא אותה מולקולה שנמצאת גם בפירות טריים ודבש, אז בטח זה לא הגיוני שסוכר הוא רע, כי אז כל הפירות והדבש היו רעילים. להגיד שסוכר לבן הוא לא טוב לנו זה כמו להגיד שדלק הוא רע למכונית, סוכר לבן הוא ״דלק״ טהור לגוף האנושי!

לעומת הסוכר הלבן, סוכר חום וכל הסוכרים הכהים האחרים הם מאוד רעילים במיוחד לכליות, כי בתהליך יצירת הסוכר החום מחזירים לו את המולאסה או בעברית דיבשה, זה חומר סירופ סמיך ומאוד רעיל, בזיקוק הסוכר הלבן החומר הזה מוצא החוצה. סוכר חום וכמובן כל מחלפי הסוכרים האחרים נמדדו בבדיקות שריר כרעילים מאוד לגוף האדם.

הבעיה עם הסוכר היא לא הסוכר עצמו, הבעיה היא עם הגוף הלא בריא של כולם, בגלל כל הקנדידות בגוף שלכם ורמת ה pH כמו שאצל רוב האנשים נמוכה היום או אם יש לכם סוכרת, אז הסוכר כמו כל אוכל אחר שתאכלו יבנה בכם חומציות וייצור סביבה מסוכנת לגוף.

בנוסף אם אתם מונעים ממכם סוכר לבן, המוח יתחיל לייצר כולסטרול במקום. המוח מייצר כולסטרול בשביל אנרגיה שחסרה לו שאתם לא אוכלים מספיק סוכר, מה שיוצר בעיות אחרות כמו בעיות קשב ולימוד, שומן בעורקים, ועוד.

לא פשוט להודות שרוב הידע שנמצא היום לא הביא אף אחד ממכם לבריאות, כי גם אם אתם בטוחים שאתם בריאים, אם יש לכם כאב קטן בגב או כאב ראש או קצת עייפות, זה כבר סימן שאתם לא מתפקדים במאה אחוזים.

אז מה עושים? חייבים להתחיל לשקם את הגוף, לנקות אותו מרעלים, לנקות אותו מהקנדידות, להעלות את רמת ה pH ולהתחיל לאכול את הדברים הנכונים.

היום בעזרת סקירה אנרגטית של הגוף אפשר לתת לכם תשובה מדויקת על רמת התפקוד של כל חלק וחלק במוח ובגוף ולדעת בדיוק מה נכון לכם לאכול כדי שלא תצטרכו יותר לדאוג למחלות, ולא, זו לא המצאה או מדע בדיוני, זו המציאות של מאות אנשים היום.

התגובות סגורות.

Powered by WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: