תוכנית איזון הגוף והמרידיאנים

תוכנית “איזון הגוף והמרידאנים” היא התוכנית היחידה מסוגה בעולם המאזנת את הגוף הפיזי והאנרגטי בעזרת תנועה מינימלית ותודעה. התוכנית מבוססת על קלטות המחזירות את המטופלים להתבונן פנימה, להתחבר לפוטנציאל הגאוני של הגוף ולהקשיב לידע שמגיע.

בעזרת הקלטות הגוף מתאזן מחדש וכתוצאה עולים החסמים לשטח ומשתחררים. התוכנית מדריכה אנשים להתחבר לידע הגבוה דרך הגוף, להיעזר בבלוטת האיצטרובל כדי לאזן את הצ’אקרות, ולהבין מה מקורם האמיתי של הכאבים ולשחרר אותם מהגוף.

תוכנית “איזון הגוף והמרידיאניםמכילה בה את כל הכלים והידע כדי לעזור למשתתפים לחיות כאן בחיבור למסע הנשמתי.

הגוף שלנו הוא מחסן מהלך של רגשות וזכרונות אינסופיים הנשמרים כאנרגיות בכל אחד מהתאים, עם החזרת הגוף לאיזון האמת עולה לשטח ומתחילה להתגלות.

הדרך להארה, לחיים בלי פחדים ולזרימה באחדות עם היעוד, אפשרית רק עם גוף מאוזן ובריא. רק עם גוף נקי מכל אנרגיות הפחד, מכל החסמים ומכל אלפי הדפוסים הישנים, עם חלקי מוח ברמת תפקוד גבוה ועם תזונה ללא רעלים. תוכנית “איזון הגוף והמרידאנים” מכילה בה את כל הכלים והידע כדי להביא אתכם לחיות כאן בלי יותר לחלות.

למה אנחנו בעצם מחפשים את האיזון, כי כשאנחנו מאוזנים ישנו איזשהו רוגע בפנים, ישנה הרגשה שהכל מסתדר כמו שצריך היה. שאנחנו מאוזנים יש לנו את היכולת להפוך למתבוננים ואין דבר שיפריע לנו לראות בבהירות את הדברים. שאנחנו מאוזנים השקט מאפשר לנו להקשיב לעצמינו ולבחור במודעות את הדבר הכי נכון בשבילנו לעשות, להרגיש או לחשוב. שאנחנו מאוזנים רק אז נוכל להימצא ברגע ולהבין את אמת הדברים.

בריאות היא הארה, היא היכולת שלנו להיות מאוזנים בכל רגע, אבל האיזון חייב להתרחש בכל אחד מארבעת הגופים, בגוף הפיזי, האנרגטי, הרגשי והאתרי. בריאות זה לחיות כמו שהטבע ברא אותנו להיות, בזרימה ובלי תקלות, ובאחדות מבלי התנגדות עם הכל. תוכנית “איזון הגוף והמרידאנים” מחזירה אתכם לרגע, מחברת אתכם לתת מודע, ומשם לזרימה במודעות עם המסע.


young woman listening to music in earphones in apartment

קלטות איזון הגוף והמרידיאנים.

80% מההחלטות שלכם בחיים לא מגיעות ממה שבאמת קורה באותה דקה, אלא מונעות ממה שפעם היה. אנחנו אמורים להיות ברגע, להתבונן בכל, ולהחליט מתוך הידיעה הפנימית את הדבר הבא הכי מדויק לנו ונכון. הסיבה שאנחנו לא נמצאים ברגע היא בגלל הגוף שמאחסן בתוכו את כל מה שאי פעם חשבתם והרגשתם, ומתוך כל אותם הזכרונות הרגשיים ההחלטות שלכם רוב הזמן שגויות. בכל תא בגוף מאוחסנים אותם זכרונות רגשיים ותקועים בתוך השרירים, העצמות, המוח, הצ’אקרות והמרידיאנים. קלטות “איזון הגוף והמרידיאנים” עוזרות לשחרר את אותן האנרגיות מהגוף כדי לאפשר לכם להקשיב ולהתחבר להדרכה העליונה ולרצונות הנשמה.

הקלטות הן:

קלטת איזון הגוף והמרידיאנים

קלטת איזון צ’אקרת הלב

קלטת איזון צ’אקרת הבסיס והמין

קלטת טיפול בדיכאון וחרדה

קלטת ישיבה נכונה ומאוזנת

קלטת שחרור קארמות האוכל

קלטת איזון המארידיאנים בעמידה


קלטות דיבור עצמי

קלטות “דיבור עצמי” מבוססות על מחקרים מדעיים שנעשו על ידי ד”ר הלמסטטר שהוכיחו שבגלל ה’נוירופלסטיות’ של המוח, האזנה לקלטות דיבור עצמי חיוביות מתכנתות מחדש חשיבה שגויה. עם הידע הגבוה שהתגלה, תוקשרו קלטות “דיבור עצמי” חדשות על מנת לעזור לנו לתכנת מחדש את החשיבה לגבי משמעות הרגע, לגבי דפוסי החשיבה שיוצרים בנו דיכאון וחרדה, לגבי שינוי הרגלי אכילה, ועוד.

הקלטות הן :

קלטת דיבור עצמי – להיות ברגע ולהגיע להחלטה הנכונה

קלטת דיבור עצמי – להורדת הלחץ הנפשי

קלטת דיבור עצמי – לצאת מדיכאון

קלטת דיבור עצמי – לירידה במשקל באמצעות שינוי החשיבה

קלטת דיבור עצמי – לירידה במשקל חלק

woman listening to music on armchair

a person chopping garlic

התזונה הנכונה לגוף

האוכל היום הוא הגורם העיקרי לרוב המחלות, הוא הגורם שיכריע אם תהיו בריאים או חולים, אם תעלו בתודעה או תפלו ממנה.

התודעה האנושית התפתחה, גוף ונפש הם אחד, ולכן אם התודעה משתנה גם הגוף. האוכל שפעם יכול היה להפוך לאנרגיה, עכשיו הוא הופך לרעל ולטרגדיה.

הגוף שלכם השתנה, הוא כבר לא מה שהיה, הגוף שכבר לא זז כמו אז לא יכול להפוך למשל את הסוכר בפירות הטריים לאנרגיה לתאים ובמקום הוא הופך את הסוכר לשומן על הכבד.

המודעות לשינוי הגוף והתזונה חייבים להיעשות ובמהרה.

ידע מתקדם לגבי התזונה הנכונה לנו והתזונה שכבר לא ראויה למאכל אדם הגיע אלינו ואנחנו כאן לשתף את הידע הזה עם כולם.


woman in black brassiere and panty with blue and purple light

עוד בתוכנית:

סקירת גוף אנרגטית

מסרים אישיים, הכוונה אישית, הדרכה ויעוץ

למידת בדיקת שריר עצמית

ועוד.

עלות התוכנית:

כל הקלטות נשלחות אליכם במייל ו/או בווטסאפ.

המחיר הוא חד פעמי של $97 .

*** בנוסף, אם רוצים וצריכים הכוונה ועזרה מדויקת יותר כדי להבין איפה בגוף תקועים הזכרונות הרגשיים או לפרש את מה שחוויתם, היעוץ הוא בחינם למשך 15-17 דקות, הכוונה עמוקה יותר אפשרית שעת יעוץ היא – $47 .


Powered by WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: